Dagmara Kokoszka-Lassota

Jestem specjalistką ds e-marketingu i psychologii sprzedaży, ze specjalizacją neuromarketing i neuropsychologia. Realizuję się także jako trenerka, mentorka i edukatorka. W branży e-marketingu działam od 2011 roku. 

Posiadam dyplom magistra zarządzania przedsiębiorstwem i łańcuchem dostaw na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, a także certyfikat studiów podyplomowych z zakresu psychologii marketingu i sprzedaży oraz cyberbezpieczeństwa. Skończyłam także dwa lata studiów doktoranckich na kierunku ekonomia. Obecnie kończę jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, a także studia podyplomowe z zakresu neuropsychologii. Moją wielką pasją jest nauka i rozwój, dlatego nie ustaję w poszukiwaniu nowych możliwości rozszerzania moich kompetencji. 

W roku 2021 zostałam również członkiem międzynarodowej organizacji Neuromarketing Science & Business Association oraz American Marketing Association. Jestem także trenerką mnemotechnik w edukacji i twórczych strategii rozwiązywania problemów w zespołach oraz certyfikowanym strategiem (certyfikat ICAN Institute Programu Rozwoju Menedżerów w zakresie marketingu strategicznego, wdrażania strategii, strategicznych negocjacji oraz strategii i myślenia strategicznego). 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. pracując przy projekcie Google IR, pełniąc funkcję dyrektora operacyjnego w agencji digitalk Artur Jabłoński oraz jako Digital Marketing Lead w Socjomanii. Od lat współpracuję z Facebookiem, gdzie podnoszę swoje kwalifikacje podczas regularnych szkoleń i kursów. Moją pasją jest marketing kreatywny oraz kampanie Facebook & Instagram Ads. Przeprowadziłam audyt marki w sieci dla ponad 500 firm z różnych branż, od lat prowadzę także liczne prelekcje, szkolenia i konsultacje. Wspieram przedsiębiorców w tworzeniu strategii marketingowych, planach marketingowych oraz prowadzeniu skutecznych kampanii w sieci. Posiadam m.in. certyfikat Copenhagen Business School w zakresie „An introduction to consumer neuroscience & neuromarketing”.

Występowałam na konferencji I love marketing, Influencer Live, Marketing w Kulturze, Social Media w Biznesie, DIMAQ Voice Online i Golden Marketing Conference, a swoją wiedzą dzieliłam się także podczas wydarzenia „Biznes w praktyce” organizowanego przez Santander Universitades. Regularnie publikuję artykuły i wypowiedzi eksperckie m.in. w magazynie sprawny.marketing, a także w takich portalach jak Onet, WP, czy Sukces Pisany Szminką. Udzielam się także medialnie, wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem słuchaczy radia Chillizet, Polskie Radio Kierowców, Radio Kraków, czy widzów Pytania na Śniadanie. Stworzyłam również swój kanał na YouTube #zmiloscidomarketingu. 

Drugi rok z rzędu znalazłam się w zestawieniu “POLSKICH OSOBOWOŚCI MARKETINGU” stworzonym przez agencję Widoczni. Od grudnia 2020 jestem również mentorką w programie rozwojowym dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W mojej karierze byłam m.in. odpowiedzialna za promocję narzędzia Social Auditor, Influtool oraz SalesPoint, wsparłam proces sprzedaży bestsellerowej książki “Statystycznie rzecz biorąc” Janiny Bąk z bloga Janina Daily oraz pomagałam (i wciąż pomagam) w rozwoju sprzedażowym marki Bizuu Fashion. Współpracowałam z takimi firmami jak Denley (BOLF), AGORA, Stellantis, czy 3M. 

Pod koniec 2020 r. zorganizowałam darmową mini-konferencję na Instagramie dotyczącą tego, jak rozpocząć swoje działania w mediach społecznościowych, która przyciągnęła tysiące odbiorców, a moimi gośćmi byli m.in. Kamila Rowińska, Marcin Korczyk “Pan Tabletka”, Ania Kęska “Aniamaluje”, czy Katarzyna Łodygowska “Matka Prawnik”. 

Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Marzę o tym, żeby marketing stał się dziedziną zrozumiałą i dostępną dla wszystkich.

Szerzę ideę “upraszczania” trudnych pojęć i skupiania się na budowaniu fundamentów marki, co w perspektywie czasu wpłynie pozytywnie na sprzedaż i zbudowanie zaufanej społeczności. Moje motto to “nie ma rzeczy niemożliwych, ale na cuda trzeba chwilę poczekać”.